Lexia Reading Core5

Lexia Learning

Education

air.com.lexialearning.core5

Użycie tej aplikacji wymaga aktywnego konta na Lexia Reading Core5™. Jeśli nie masz nazwy użytkownika i hasła, skontaktuj się z Twojej szkoły, aby uzyskać więcej informacji. Lexia Core5 czytanie nie jest obecnie dostępna dla indywidualnych zakupów (spoza szkoły). Jednak osoby można kupić licencje na "Lexia czytanie" odwiedzając stronę internetową Lexias. OBSŁUGIWANE URZĄDZENIA Core5 czytanie Lexia są obsługiwane na następujących urządzeniach: • Google Nexus 7"(2012 i 2013) • Google Nexus 10 • Pixel C • Samsung Galaxy S2 Skontaktuj się z obsługą klienta Lexia, jeśli masz pytania dotyczące konkretnego urządzenia z systemem Android. O czytaniu Lexia Core5: 
 Zaprojektowany jako istotny element każdego nauczania czytania, Lexia czytanie Core5 zapewnia indywidualne plany nauki dla studentów wszystkich umiejętności stopni pre-K-5 i dostarcza dane odwołuje się normy wydajności bez potrzeby przerywania instrukcji do administrowania test. Studenci są automatycznie umieszczane na odpowiednim poziomie i samodzielnej pracy — przy użyciu Android, przeglądarki lub klienta pulpitu — rozwój umiejętności czytania fundamentalne. Program zapewnia natychmiastową informację zwrotną naprawczych i jawne instrukcja obsługi studentów, kiedy walczą i pogłębianie ich do wyższych poziomów, jak ich biegłość. Studenci pracują w sposób zorganizowany, sekwencyjne, z naciskiem na: • Umiejętności czytania fundamentalne, aby rozwijać automatyzmu i płynność • Słuchanie i czytanie ze zrozumieniem z tekstu złożonego • Słownictwo akademickich i specyficzne dla domeny do poprawy zrozumienia Każdy student idzie indywidualną ścieżkę, adaptacyjne miejsca i stymulacji w działania mające na celu spełnienia najbardziej rygorystycznych standardów akademickich, w tym standardów. W oparciu o prace studentów w programie, nauczyciele otrzymują plany działań opartych na danych — unikatowe dla każdego studenta — które są proste do interpretowania i różne nauki jazdy. W pierwszym miesiącu użytkowania nauczyciele będą wiedzieć każdy studentów prawdopodobieństwo spotkania kończyć od rok, poziomu klasy odniesienia i otrzyma zalecanych zasobów i intensywność szkolenia niezbędne do zmiany trajektorii dla zagrożonych uczniów. Nauczyciele mogą skupić się na instrukcji — bez konieczności zatrzymywania do administrowania test — przy użyciu programów odwołuje się normą, osadzone oceny i monitorowania postępu wspólny rdzeń. O Lexia:
 Ustalone z obietnicą poprawy umiejętności ucznia poprzez wykorzystanie technologii, ponad milion studentów Dowiedz się posłużyć. Companys przyznawać zwycięski instruktażowe podejście ma na szczeblu krajowym uznane i okazał się skuteczny w sześciu badaniach wynik recenzowanych, oparte na badaniach naukowych opublikowanych w czasopismach naukowych, takich jak The Journal of Reading Research i dwujęzycznych badań Dziennika.lineage2 revolution
ludo king

Alphabetical

Genres